Hakkımızda

Biz Kimiz?

Pas Danışmanlık ve Mühendislik Hizmetleri olarak, özellikle Yurt Dışı Vize Danışmanlığı başta olmak üzere birçok alanda müşterilerine danışmanlık hizmeti veren Konya merkezli bir şirketiz.

Genç ama alanında tecrübe edinmiş Mühendislerden oluşan ekibimiz ile size vereceğimiz hizmetin kalitesini, hızını ve memnuniyetinizi garanti ediyoruz.

Bize ulaştığınız andan, talep ettiğiniz hizmetler sonuçlanıncaya kadar olan süreçte sizinle her zaman etkileşim halinde olmamız, sonuç odaklı fikirlerimiz ile size yeni alternatifler sunmamız, hizmet kalitesini artırabilmemiz için ne istediğinizi tam olarak anlamadan harekete geçmememiz, tüm güncel bilgilerle durum hakkında sizi bilgilendirmemiz, vizeniz veya almak istediğiniz diğer hizmetler sonuçlandıktan sonra da sizinle irtibatta kalıp herhangi bir sorun yaşamamanız için takipte olmamız gibi seçenekler bizi Konya’daki diğer danışmanlık firmalardan farklı kılmaktadır.

Özellikle Yurt Dışı Vize Danışmanlığı konusunda Konya’da uzman olan tek şirket olarak bütün danışanlarımızın bize duyduğu güvenle her zaman gurur duyuyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Oluyoruz?

Öncelikle vizesini almak istediğiniz ülkenin bütün ayrıntılarıyla istediği evrakları size bildirmekle başlıyoruz.

Daha sonra sizden istediğimiz evrakları bize teslim ediyorsunuz. Eğer parmak izi uygulaması kullanan bir ülkeye başvuru yapacaksanız, sizin için gerekli randevuları alıyor, tarih ve saati size bildiriyoruz.

Parmak izi başvurusuna gideceğiniz adresi, orda sizinle ilgilenecek arkadaşın bilgilerini de vererek Ankara, İstanbul veya İzmir’de gideceğiniz randevuyu kolaylaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey, parmak izi vermek. Geri kalan bütün işlemlerle biz ilgileniyoruz.

Parmak izi vermeniz gerekmeyen durumlarda ise tek yapmanız gereken sizden istediğimiz belgeleri bize iletmeniz ve sizin kendi işlerinizle ilgilenmeniz.

Pasaportunuz vize basıldıktan sonra size teslim edilecektir.

Biletinizi alıp, yolculuğa çıkmaya hazırsınız!

Müşteri Yorumlarımızdan Bazıları

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Bize iletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz : Pazartesi – Cuma : 09:00 – 17:30

Bu saatler dışında da her zaman whatsapp veya sosyal medya kanallarımızdan, mail adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ekibimiz

[tmm name=”ekibimiz”]

3 yorum

Ali DemirözüYayın tarihi8:14 pm - Ağu 29, 2018

Konya’da böylesi güzel bir hizmete imza atan Gülbin hanım ve ekibine çok ama çok teşekkür ediyorum üzerimden büyük bir yük almış oldular. Kendilerine başarılarının devamını diliyorum

Ayşe ÖzkayaYayın tarihi9:04 pm - Ağu 30, 2018

Gülbin ve Afra herşey için çok Sağolun.herkese tavsiye ediyorum.çok ilgililer üzerimden çok büyük Yük kaldırdılar. Allah yolunuzu açık eylesin inşallah.sizi seviyorum:)

Bir cevap yazın