Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

PAS Danışmanlık olarak, yıllardır sürdürdüğümüz vize konusundaki tecrübelerimiz ve uzmanlığımız ile vize almak istediğiniz ülkelere vize almanızı çok kolaylaştırıyoruz.

  1. Öncelikle gerekli evrakları size kolayca ulaştırıp, onlar hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı oluyoruz.
  2. Gerekli belgelerin hazırlanması konusunda, bize her zaman ulaşabiliyor istediğiniz her şeyi sorabiliyorsunuz. Bazen daha önceden hiç almadığınız belgeyi almak bile işkence olabiliyor. Bunun önüne geçmek için ayrıntılı şekilde sizi bilgilendiriyor, gerekirse telefon ya da mail yoluyla belgelerinizle biz de ilgilenebiliyoruz.
  3. Belgeler tamamlandıktan sonra, yapılacak olan seyahat sağlık sigortası, otel-uçak rezervasyonu, hazırlanması gereken dilekçeler, doldurulması gereken formları da dosyanıza ekliyoruz.
  4. Randevu günü ve saatini ayarlamak için sizinle sürekli irtibatta olup parmak izi vermeye gidecekseniz(*), sizin için en uygun tarih ve saati ayarlamaya çalışıyoruz.
  5. Konya için Ankara’ya parmak izi vermeye gittiğinizde oradaki temsilci arkadaşımız sizi karşılıyor, dosyanızı konsolosluğa ve konsolosluğun çalışmış olduğu aracı şirkete sunuyor, gerekli ödemeleri yapıyor, sizin parmak izi vermeniz gereken yerde de siz parmak izi veriyorsunuz. Bu işlem genelde konsolosluğun yoğunluğuna göre 20 dakikayla 1 saat arasında değişebiliyor.
  6. Parmak izinizi de verdiğinizde artık yapmanız gereken tek şey beklemek oluyor.
  7. Vizeniz sonuçlandığında sizi bilgilendiriyor, istediğiniz adrese kargoyla pasaportunuzu size gönderiyoruz.

 

(*): Schengen ülkelerinin almış olduğu bir kararla Eylül 2014’ten bu yana Schengen Vizesi almamış, konsolosluğa parmak izi vermeye gitmemiş kişilerin, bir defalığına mahsus Ankara’ya veya bulunduğu bölgedeki konsolosluğa gitmesi zorunludur. Verilen parmak izi 5 yıl geçerli sayılacaktır yalnız ülkeden ülkeye değişebilecek kuralların da olduğunu unutmayarak, en sağlıklı bilgi için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

vize alınırken nelere dikkat edilmeli