Yurt Dışında Yaşam

Yurt dışında yaşamak gibi bir amacınız mı var? Eğitim, iş, staj, evlilik veya farklı sebeplerle yurt dışında yaşamaya karar verdiniz ama nasıl yapacağınız hakkında fikriniz yok mu? Bilgimiz dahilinde olan bütün yurt dışı ile ilgili konular hakkında danışmanlık veriyor, sizi yurt dışındaki yeni hayatınıza hazırlıyoruz.

Yurt Dışında Eğitim

Dünyanın herhangi bir ülkesinde almak istediğiniz eğitim hakkında uzmanlarımız size danışmanlık yapabilmektedir. Lisans, yüksek lisans, doktora veya staj gibi eğitim aşamalarını takip edip yardımcı oluyoruz.

Yurt Dışında İş ve Staj

Yurt dışında iş buldunuz ama çalışma vizesi hakkında aklınıza takılanlar varsa ya da iş bulma konusunda bilgi edinmek istiyorsanız her zaman yanınızdayız.

Green Card (Yeşil Kart)

Amerika vatandaşlığına imkan veren Green Card başvuruları, Ekim ayında yapılmaktadır. Siz de Amerika vatandaşı olmak istemez misiniz? Başvuru ve daha fazla ayrıntılı için bizimle irtibata geçin. Başvurunuzu yapalım!

Aile Birleşimi

Yabancı vatandaşların Türk vatandaşları ile olan evliliği sonucu doğan bu hak, bütün ülkelerce başvuruya izin vermektedir. Almanya, Fransa, Hollanda, Avusturya gibi ülkeler de dahil bütün aile birleşimi vizesi başvuruları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.